Illines

Prednaska na rehabilitaci

Mame takovou moudrou bajku na leceni zad a jejich bolesti. Zajic a zelva,se vsadi kdo bude v cili prvni. Zacal start a zajic bezi svym tempem vlastnim,zelva kraci vlastnim tempem.U cile zelva najde na smrt vycerpaneho zajice,zatim co zelva v pohode,by zavodila dal. Toto mi bylo receno na rehabilitaci zad ve Skotsku.Mela jsem odpovedet jak to vidim ja?Odpoved vam napisi po vasich prispevcich,ale jaksi jsem udivila doktora.Co by jste na to odpovedeli vy?
Doplňuji:
Mosoji-DDD,usmevna odpoved. DDDD…

Nejlepší odpověď
annas

Kde je vůle, tam je i cesta i nápravě, i když je někdy pomalejší.

Další odpovědi
mosoj

Já to vidím tak, že zajíc málo trénoval a hulil marjánku. Zřejmě slouží za příklad některým sportovcům.

Drap

Máme přece pěkné české " spěchej pomalu."