přechodné, trvalé bydliště

Chtěl bych se zeptat, může se bez mého svolení přihlásit přechodně či trvale cizí osoba aniž bych o tom byl informován. Jeli jí zasílána korospondence od soudů a pod. má to vliv na mě jako vlastníka nemovitosti?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

Institut přechodného bydliště již neexistuje. K přihlášení k trvalému bydlišti potřebuje přihlašující se souhlas majitele, pokud jste tedy majitelem bytu či domu, bez Vašeho svolení se k trvalému bydlišti v něm nikdo přihlásit nemůže.

Zlatý

bez tvého svolení pokud jsi majitel nemovitosti nebo bytu se nikdo na tvou adresu přihlásit nesmí.taky jsem měla stejný případ jako ty.dojeli ke mně policajti že jestli u mě bydlí nějakej vaculík že mu chcou dát obsilku ze zdravotní pojištovny řekla jsem jim že tu nikdo takový nebydlí.zašla jsem si na úřad v trvalém bydlišti zeptala se jestli je možné aby když o tom nevim byl někdo u mě nahlášen řekla mi že to bez mého svolení nebo manžela nejde.tak bud v klidu a vždy to dej nazpět na poštu s tím že na tvé adrese se nikdo takový nezdržuje a nebydlí a at to tedy pošlou nazpět odesílateli

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.