Sirifan

Prázdniny v Anglii?

Ahoj :) Chtěl bych se zeptat na strávení prázdnin v Anglii. Už dlouho je to mým snem a konečně jsem rodiče přesvědčil o tom, že bych to zvládnul, tak svolili. Problém je, že nemáme peníze na nějaká studia v Anglii, která stojí kolem 25 tisíc (pokud někdo ví o cenově dostupné verzi budu moc rád). Ale rozhodl jsem se, že bych jel a pracoval na nějaké brigádě, stačí pár korun, abych si zaplatil jídlo a třeba alespoň polovinu ubytování. S tím ale souvisí další problém. Seženu nějakou práci v 16–17 letech? Bude někdo mít zájem? Pokud máte někdo zkušenosti, ocením každou radu, co udělat. Pokud by mi někdo, kdo něco podobného podnikal, dal na sebe kontakt, byl bych moc vděčný. Jinak beru každou radu. Díky :)

Nejlepší odpověď
Agneta

No vidíš, v Anglii jsem teď právě pár dní byla, a počasí se ani doteď nezměnilo…ale práce v Anglii? To nevíš, že se tam už nevyrábí ani potraviny? Všechno prodali (průmysl), vlastně by by museli být bankrot. Samý dovoz z Holandska, Španělska, a světe div se – Dánska!
Co tam dobře běží, je finančnictví – čili okrádat domnělé evropské investory, a z
toho si dobře žijí – tedy asi jako v bývalém východním Německu, na první svět nemají*, ale vstupy do muzeí měli kupodivu zdarma…:DDDDDD
Jezdi tam raději jakožto turista:DDD
Ale možná, že by tě mohla (jseš přece „zajíček“) zaměstnat nějaká ježibaba v její dílně, už se ti nějaká ozvala?:DDD

*)myšleno celkově na obyv., samozřejmě, že v bývalých koloniálních mocnostích je zase mnohem více milionářů, než v evr. průměru (to je vidět i v Lisabonu :DDD

Další odpovědi
ReHu

Odkud jsi?

Agneta

Sirifan >>> no vidíš, máš štěstí…tak u ní si nejdřív vyděláš…ona má prý super chlapa tak neboj (schová tě do skříně):DDDDDDDD

cochee

Tak prázdniny nebo studium? To je podle mě dost podstatný rozdíl.

Sirifan

Poděbrady :)