Monigue

Tom Felton o prázdninách ☹ ☹

Ahoj omlouvam se,že otravuju s trochu nevhodbýn dotazem,ale jelikož jsem velká faninka toma feltona (jinak známý jako Draco malfoy z Harrryho Pottera) tak by mě zajímalo kde bude trávit prázdniny velké.Jedu na měsíc do Anf´glie a on tam žije,bylo by skvělé zastihnout ho v Londýně na nějaké autogramiádě.Určitě mě chápete 🙂 Ale na internetu nemůžu nic najít.Nevíte o tom někdo něco?Nebo nenašel to někdo? ☹ Byla bych strašně vděčná je to pro mě moc důležité..Pdole mě slavní herci to musí mít nějak rozvržené nebo naplánované ne?Děkuji

Nejlepší odpověď
Terryle

Ahojda, sice Tě naprosto chápu, ale bojím se, že teď je na to ještě brzy. Autogramiády a podobné akce se určitě plánujou s předstihem, ale pochybuju, že by se datum zveřejňovalo s předstihem čtyř měsíců.
Zkusila bych si najít nějaký anglický fanouškovský stránky – nevěřila bys, jak jsou lidi posedlí :o) a moc dobře evidujou, kde se jejich oblíbenec zrovna pohybuje. Prostě to sledovat průběžně a když se náhodou zadaří zjistit nějakou slibnou informaci, risknout to a vyrazit…