Avatar uživatele
Monigue

Tom Felton o prázdninách ☹ ☹

Ahoj omlouvam se,že otravuju s trochu nevhodbýn dotazem,ale jelikož jsem velká faninka toma feltona (jinak známý jako Draco malfoy z Harrryho Pottera) tak by mě zajímalo kde bude trávit prázdniny velké.Jedu na měsíc do Anf´glie a on tam žije,bylo by skvělé zastihnout ho v Londýně na nějaké autogramiádě.Určitě mě chápete 🙂 Ale na internetu nemůžu nic najít.Nevíte o tom někdo něco?Nebo nenašel to někdo? ☹ Byla bych strašně vděčná je to pro mě moc důležité..Pdole mě slavní herci to musí mít nějak rozvržené nebo naplánované ne?Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4800 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Ahojda, sice Tě naprosto chápu, ale bojím se, že teď je na to ještě brzy. Autogramiády a podobné akce se určitě plánujou s předstihem, ale pochybuju, že by se datum zveřejňovalo s předstihem čtyř měsíců.
Zkusila bych si najít nějaký anglický fanouškovský stránky – nevěřila bys, jak jsou lidi posedlí :o) a moc dobře evidujou, kde se jejich oblíbenec zrovna pohybuje. Prostě to sledovat průběžně a když se náhodou zadaří zjistit nějakou slibnou informaci, risknout to a vyrazit…

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek