Avatar uživatele
Niikii

Pobyty v Londýně přes prázdniny.

Ahoj,nevíte o nějaké stránce,kde najdu informace o pobytech v Anglii,Londý­ně?O prázdniny bych chtěla jet do Londýna a někde jsem četla,že se můžete ubytovat v rodině,které poskytují studentům zázemí.Něco jako výměný pobyt akorát že bych tam jela pouze já a nikdo by nejezdil od nich do ČR.Na internetu o tomto nemohu nic najít,ale vím,že to existuje..na googlu jsem našla jen školy v británii atd..ale já bych chtěla něco takového..Kdyby jste o něčem věděli,budu ráda..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? mirlin, Jahoda, anonym, Radak před 4801 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Radak

Pokud vím, tak něco takového zajišťuje Student Agency. Asi jsou dražší, ale zase spolehlivější, což je při pobytu daleko mimo domov plus. I když si nakonec zvolíš jinou možnost, informace odtud můžeš také čerpat.
Diskuze na toto téma jsou také na tomto webu:
http://www.om­lazeni.cz/stu­dent-agency-au-58-35755-0.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Zkus se zeptat i na Britském kuturním středisku. Kdysi bylo na Národní třídě v Praze, ale nevím, nicméneě na Velvyslanectví UK by mohl být odkaz. Podívej se stránky neziskových organizací, na evropský program dobrovolnictví mládeže, na stránky mládeže pro životní prostředí (stránky mládež v akce, či YEE – tip bych, že by mohli poradit na ČSOP či u Hnutí Brontosaurus ti byli víc zaměřeni na mladé), podívat se na YMCA – křesťanská mládež.
Student Agency není zrovna nejlevnější řešení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
papaya

Ahoj! Jestli sháníš ubytovaní v Londýně nebo kdekoliv jinde po světě zkus stránku www.couchsurfin­g.org Lidi tam zadarmo nabízí ubytovaní a nic se neplatí ani za registraci. Byli jsme takto s přítelem v minulém srpnu 10 dní v Londýně a bydleli jsme u moc milých lidích a nedali jme za to ani korunu. Letos se chystáme do Francie. Tak hodně štěstí a užij si Londýn!

Zdroj: www.couchsurfin­g.org

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek