Niikii

Pobyty v Londýně přes prázdniny.

Ahoj,nevíte o nějaké stránce,kde najdu informace o pobytech v Anglii,Londý­ně?O prázdniny bych chtěla jet do Londýna a někde jsem četla,že se můžete ubytovat v rodině,které poskytují studentům zázemí.Něco jako výměný pobyt akorát že bych tam jela pouze já a nikdo by nejezdil od nich do ČR.Na internetu o tomto nemohu nic najít,ale vím,že to existuje..na googlu jsem našla jen školy v británii atd..ale já bych chtěla něco takového..Kdyby jste o něčem věděli,budu ráda..

Odpovědi
Radak

Pokud vím, tak něco takového zajišťuje Student Agency. Asi jsou dražší, ale zase spolehlivější, což je při pobytu daleko mimo domov plus. I když si nakonec zvolíš jinou možnost, informace odtud můžeš také čerpat.
Diskuze na toto téma jsou také na tomto webu:
http://www.om­lazeni.cz/stu­dent-agency-au-58-35755-0.html

venkovan

Zkus se zeptat i na Britském kuturním středisku. Kdysi bylo na Národní třídě v Praze, ale nevím, nicméneě na Velvyslanectví UK by mohl být odkaz. Podívej se stránky neziskových organizací, na evropský program dobrovolnictví mládeže, na stránky mládeže pro životní prostředí (stránky mládež v akce, či YEE – tip bych, že by mohli poradit na ČSOP či u Hnutí Brontosaurus ti byli víc zaměřeni na mladé), podívat se na YMCA – křesťanská mládež.
Student Agency není zrovna nejlevnější řešení.

papaya

Ahoj! Jestli sháníš ubytovaní v Londýně nebo kdekoliv jinde po světě zkus stránku www.couchsurfin­g.org Lidi tam zadarmo nabízí ubytovaní a nic se neplatí ani za registraci. Byli jsme takto s přítelem v minulém srpnu 10 dní v Londýně a bydleli jsme u moc milých lidích a nedali jme za to ani korunu. Letos se chystáme do Francie. Tak hodně štěstí a užij si Londýn!

Zdroj: www.couchsurfin­g.org