Veruxxx

pracovní klid??

Zdravím. Když pošlu řemeslníky o víkendu pracovat na domě a budou dělat velký rámus, pošle na mě někdo ze sousedů určitě policii. Předpokládám, že asi v neděli. V sobotu by mi to mohlo projít?Nevíte přesně, jak tyto pravidla o rušení klidu fungují? Zajímá mne hlavně víkend.

Odpovědi
anonym

Závisí na vyhlášce města, každé to má jinak.

mojitek

v sobotu to nevadí,ale v neděli se nesmí bušit ani ve dne.

hanulka11

je dobré předem upozornit sousedy a nájemníky domu třeba na nástěnce …že budete dělat úpravy v bytě tehdy a tehdy od – do.....