Filip84

Pracovali byste za Kč 20.00 na hodinu?

Náš „baron“, Don Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del Club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros y el dueño de una tableta plana y lenta y proveedor de consejos no solicitados, navrhl starostce Znojma, aby město zřídilo pracovní místo uklízeče předměstí, a aby tato práce moc nezatížila městský rozpočet, dostávali by uklízeči zaplaceno pouze symbolicky, např. Kč 20.00 za hodinu: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-si-myslite-o-navrhu-ktery-jsem-prednesl-vcera-starostce

Pracovali byste jako uklízeč předměstí za Kč 20.00 za hodinu? Když teda pomineme tu nuanci, že minimální mzda, i zaručená mzda uklízeče, jsou mnohem vyšší. 😅

Já ne! To je pohrdání lidskou prací! 👿😅

Nejlepší odpověď
df

Ne, nepracoval/a bych jako uklízeč/ka předměstí za Kč 20.00 na hodinu.

Za 20 Kč bych pracoval jen za podmínky, že bych měl krásné kolegyňky, kterým bych mohl osahávat zadečky a kozénky. Ale jen brigádně na dohodu o provedení práce 😀

Další odpovědi
Drap

Ne, nepracoval/a bych jako uklízeč/ka předměstí za Kč 20.00 na hodinu.

Porušovalo by to zákon a ani uklízeč předměstí mně nepřipadá jako příliš zářivá karéra.

quentos

Ne, nepracoval/a bych jako uklízeč/ka předměstí za Kč 20.00 na hodinu.

Ani náhodou…

da ny

Ne, nepracoval/a bych jako uklízeč/ka předměstí za Kč 20.00 na hodinu.

Ani, kdybych upadla na hlavu 😉
A vědomě nepodporuji porušování zákonů.

U nás uklízejí zaměstnanci TS (technických služeb). Každý den mají co dělat,
na svých přidělených rajonech.
Mají kolen 20 – 30 tisíc hrubého.

Pro uživatele Rokio:
Nabídka práce v oboru:
https://prace­.kurzy.cz/urad-prace/volna-mista/uklizeci-verejnych-prostranstvi-96131/mzdy

cappuccino

Ne, nepracoval/a bych jako uklízeč/ka předměstí za Kč 20.00 na hodinu.

Rokio si asi neuvedomuje, kolik by stala ta administrativa vyplaceni? Jako absolvent OA by mel vedet, ze i tuhle miniaturni mzdu musi nekdo zaevidovat, spocitat, vyplatit. A co kdyz nekdo pracuje jen hodinu a ctvrt?
Kolik takova ucetni asi stoji na hodinu?

Rokio

Ano, pracoval/a bych jako uklízeč/ka předměstí za Kč 20.00 na hodinu.

Vzhledem k tomu, že sbírat odpadky ze země a dávat je do koše, mě docela baví, tak bych klidně souhlasil.

U nás jsem zaměstnán, ale bude se v sociálním družstvo vykonávat jiná práce a pořád vedení odkládá termín, kdy tam mám nastoupit.

Jediné plus je skutečnost, že když je státní svátek, dostanu za to zaplaceno, jako kdybych tam byl.

Oficiálně jsem pořád zaměstnanec té firmy.

aliendrone

Ne, nepracoval/a bych jako uklízeč/ka předměstí za Kč 20.00 na hodinu.

Už jsem makal i za MÉNĚ, ale to bylo ještě v Kčs. 😉
Navíc existují i rachoty, kde se můžeš na nějakou mzdou vytento, důležitější jsoú takříkajíc „vedlejší benefity“.

Ovšem uklízečka předměstí to (myslim) nebude. I když u Rokia jeden neví, CO se mu „vyplati“. Taková propiska od starostky zdarma, muehehehe… 😉 😂

Edity

Asi ne moc peněz taky škodí stačí minimální mzda

Filip84

df: To bych bral taky, ovšem za předpokladu, že by to bylo „ku stravě“! 😎 No ne, protože jestliže bych dostal za osmihodinovou šichtu Kč 160.00 (při tak malé mzdě ani nejsou odvody 😅), tak to víc prožeru. 🤷‍♀️

df

Osm hodin denně by to za dvacku na hodinu nešlo. Nějak se vydělat musí

Filip84

df: No, dobře: ale na dvě hodiny tam za Kč 40.00 ani nedojedeš! 😅

df

Tak holt na tom finančně proděláš, ale takové ukojené choutky jsou k nezaplacení😋.

Filip84

cappuccino: Rokio je „baron“, on má tu školu jenom, aby měl, aby byl důležitý. Vklidu, však mu to zdaníme! 😈😜😂

Filip84

Don Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del Club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros y el dueño de una tableta plana y lenta y proveedor de consejos no solicitados: Počkej, vévodo, Tys to, zase, nějak zamotal: Ti zrušili místo v chráněný dílně? Nebo jsi tam zrobil 🤪 – nějaký alotrium, a oni Tě vyhodili, a teď čekáš, až bude místo v jiný chráněný dílně? Nebo o co jde…? Jsem to, nějak, nepochopil! 😅

aliendrone

Filip84>>> Možná jsi to trefil. Nejspíše v práci somroval o větší podporu Ukrajině, dostal za to přes držku a teď ho tam NEMAJÍ RÁDI. 😉 😂 😂

Filip84

aliendrone: To je možné, ale jestli mudroval o Ukrajině, tak byl důležitý!, a za to bude muset zaplatit na dani Kč 8,000.00, církvi svaté Kč 800.00 a do královský pokladny Kč 1,680.00 k tomu!

Než na to vydělá ana Kč 20.00 / hodina, bude tuhós! 🙄😈

Filip84

quentos: Si nevážíš dobrýho bydla! Co by za to jiní dali, ti by byli rádi, že mají vůbec práci! A ještě by si ty peníze šetřili! 😜😂😂😂