Jikra

Pračka Whirlpool AWD1000EX

Prosím Vás nevíte někdo co znamená chybová hláška FP na displeji pračky. Objeví se uprostřed cyklu druhého
máchání a je konec. Děkuji.

Nejlepší odpověď
hanulka11

b. Porucha vypouštění Na digitálním displeji se objeví „FP“. Pracku vypněte otočením voliče do polohy " " a vytáhněte zástrčku ze zásuvky. Zkontrolujte, zda: · není hadice přehnutá (viz „Instalace“); DůLEZITÉ: před vypouštěním nechte vodu vychladnout. · není voda ve vypoustěcí hadici zamrzlá. Připojte pračku k přívodu elektrické energie. · Není čerpadlo/ filtr zablokované (viz „Vyjmutí filtru“ / „Vypouštění zbylé vody“). DůLEŽITÉ: Před vypouštěním pračky si ověřte, zda voda už vychladla. Znovu zvolte požadovaný program a opět stiskněte tlačítko „Start/Pauza“, aby program mohl pokračovat (k tomuto programu nepřidávejte žádný další prací prostředek). Jestliže se závada znovu objeví, zavolejte do servisu (Viz „Servis“).

Zdroj: http://www.ceske-navody.net/au­tomaticka_prac­ka_whirlpool_aw­m_1000_bila

Další odpovědi
dědapetr

Co je psáno v manuálu,tam by měli být ty skratky a i co znamenají.(u po­ruch )