norek

Máte někdo pračku se sušičkou v jednom? Je to dobrý? Uvažuju totiž o koupi.

Pračka se sušičkou

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Máte někdo pračku se sušičkou v jednom?Je to dobrý?Uvažuju o koupi.

Odpovědi
agentpv

Já ji nekoupil, já jsem si ji vzal. A je to minimálně 4 v 1– Pračka – sušička – kuchařka – uklízečka…

nyjono

Není to ideál.
Pračka z principu praní má na bubnu výstupky.
Sušička z principu má být hladká.
Spojením pračky a sušičky se sníží efekty obojího.
Stejně jako šampon na vlasy spojený s kondicionerem. Každý má jiný úkol a účel a mít jiný výsledek.

Slecna 007

Mám špatnou zkušenost, odešla ihned po záruce. Whirpool a drahá byla jak blázen.
Opravář se zmínil, že dvojkombinace bývají velmi poruchové a doporučil příště oddělené.

Petr1491

Také nedoporučuji kombinaci, ale samostatné stroje.

Dochy

ad Slecna: Nám chcípla obyč. pračka Whirlpool 2 týdny po záruce. Ani k tomu tu sušičku nepotřebovala. Následující pračce BEKO odešlo topné těleso (dle nálepky vyrobené spec, technologií a díky tomu s několikrát delší životností než běžná topná tělesa) cca 2 roky a 2 měsíce po koupi. Naštěstí vyřešeno prodlouženou zárukou.