práce s textem v PDF

Můžu například jako ve Wordu (pokud mám časopis v pdf a zajímají mě pouze dvě stránky) vyjmou pouze část textu a vložit je nějak zpátky do formátu pdf?
PS: zajímá mě v časopise jedna rubrika a rád bych si udělal něco jako přehled všech dílů, předem děkuji za případnou odpověd. :)

Nejlepší odpověď
chudst

V pripade, ze mate na mysli clanek na pul stranky, neni to jednoduche (resp. ne vzdy proveditelne), takze to radeji reste v pripade, ze se jedna o cele stranky, je to pak jednodussi. Ja pouzivam Adobe Acrobat professional, ale neni podminkou; dalsi moznosti je treba PDFCreator. http://www.slu­necnice.cz/sw/pdfcr­eator/

Nainstalujete, mozna je nutne resetnout pocitac, otevrete si normalne PDFko, date „Soubor/Tisk“ – a jako tiskarnu si nastavite prave PDFCreator. A predtim v nastaveni samozrejme navolite, jake stranky chcete vytisknout. Vyplnite par dalsich udaju, date „Tisk“ a normalne se vam to ulozi do souboru.

Další odpovědi
Michal Kole

Import PDF do Wordu nativně nejde.

Možná existuje nějaký doplněk, to nevím

V PDF lze zakázat editaci