Wang

Jak vytvořit pdf dokument s funkčními odkazy na odbornou literaturu v textu?

Mám odbornou práci vypracovanou ve Wordu. Text obsahuje horní indexy v podobě čísel, který odkazují na odbornou literaturu (citace článků)na konci. Práci bych rád později převedl do formátu pdf.
Viděl jsem podobnou práci ve formátu pdf, u které zůstaly odkazy na citace i po převedení do pdf stále aktivní. Při četbě pdf stačí kliknout na odkaz – číslici v indexu a skočíte rovnou do přehledu použité literatury na konci.

Uměli byste mi poradit, jak to mám udělat… jakým software, jakým konkrétním nástrojem???
Díky.
Doplňuji:
No jo, ale ten máš někde v práci.. licence za 13 tis.!
Nebo je snad někde free domácí verze?

Nejlepší odpověď
anonym

Dělal jsem to vždy přes Adobe Acrobat, v něm je to úžasně jednoduchý.
Doplňuji:
Promiň, asi nejlepší alternativa k Acrobatu je PDFCreator, který je free a má i českou lokalizaci. Kromě toho má velice dobré hodnocení uživatelů.

Wang

Layoutman, moc děkuju za doplnění.