Avatar uživatele
Iceman88

Pozval jsem ji na kávu – váš názor? 😉

Ano, holku, která mě lákala v červnu do Hranic, jako otroka do Bdsm salónu. No, mě se opravdu moc nechtělo věřit, že dojede. Ale nakonec dojela a já ji tak viděl naživo. Schůzku jsme měli u vlakového nádraží v Uherském Hradišti, kde taky přišla, dost hezká, líbí se mi. Kamarád ji dovezl, prý si něco poblíž zařizovala ohledně studiu, protože bude studovat v Uherském Hradišti. Tak proč bych nejel, když to mám kousek, že? Byl jsem tam na kole.

Co bylo pak, už asi nemá cenu ani řešit. Jo, chvilku jsme se u kávy bavili, nevím, asi 10 minut. Jenže potom došel ten její kamarád a dal jí bankovky přede mnou do ňader a zeptal se jí, jestli si nezajdou zašukat, no a potom odešli. Nenormální chování, měl si tam sednout a normálně se bavit, jako člověk. Jen tam na mě nahráli divadlo, vždyť, jak odcházeli, jsem mu i řekl, že jsem s tím tak trochu počítal, no a odešli. Já byl v klidu, já tam ještě seděl dlouho, nenechal jsem se rozhodit.

Pořád lepší, že se mi to stalo v UH než v těch pitomých Hranicích. Jim je 23 let, asi se tím nějakým způsobem baví, ale blbá sranda. Vždyť ta holka mě po tají i natáčela. Jako já nemám problém jí říct, kde je co v tom Uherském Hradišti, když to tam nezná, ale když se chová takto?

Jak říkám, třeba zkoušela co vydržím i takové jsou holky. Kde mám vzít jistotu, že příště neudělá ještě větší blbost?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Savier před 252 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
krojsant

Nelejte mi někdo panáka 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Nemysli vůbec na nějaké příště!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek