Iceman88

Pozval jsem ji na kávu – váš názor? 😉

Ano, holku, která mě lákala v červnu do Hranic, jako otroka do Bdsm salónu. No, mě se opravdu moc nechtělo věřit, že dojede. Ale nakonec dojela a já ji tak viděl naživo. Schůzku jsme měli u vlakového nádraží v Uherském Hradišti, kde taky přišla, dost hezká, líbí se mi. Kamarád ji dovezl, prý si něco poblíž zařizovala ohledně studiu, protože bude studovat v Uherském Hradišti. Tak proč bych nejel, když to mám kousek, že? Byl jsem tam na kole.

Co bylo pak, už asi nemá cenu ani řešit. Jo, chvilku jsme se u kávy bavili, nevím, asi 10 minut. Jenže potom došel ten její kamarád a dal jí bankovky přede mnou do ňader a zeptal se jí, jestli si nezajdou zašukat, no a potom odešli. Nenormální chování, měl si tam sednout a normálně se bavit, jako člověk. Jen tam na mě nahráli divadlo, vždyť, jak odcházeli, jsem mu i řekl, že jsem s tím tak trochu počítal, no a odešli. Já byl v klidu, já tam ještě seděl dlouho, nenechal jsem se rozhodit.

Pořád lepší, že se mi to stalo v UH než v těch pitomých Hranicích. Jim je 23 let, asi se tím nějakým způsobem baví, ale blbá sranda. Vždyť ta holka mě po tají i natáčela. Jako já nemám problém jí říct, kde je co v tom Uherském Hradišti, když to tam nezná, ale když se chová takto?

Jak říkám, třeba zkoušela co vydržím i takové jsou holky. Kde mám vzít jistotu, že příště neudělá ještě větší blbost?

Nejlepší odpověď
krojsant

Nelejte mi někdo panáka 😁

Další odpovědi
Ametyst

Nemysli vůbec na nějaké příště!