Avatar uživatele
jaymes

Trošku jsem zalhal holce, je to průšvih?

Pozval jsem jednu holku na kafe. Souhlasí. Jenže problém je, že já vlastně kafe nepiju a tak jsem předpokládal , že si dá kafe ona a já si místo toho dám čaj, horkou čokoládu, džus, vodu, cokoliv. Vlastně jsem jí lhal ještě před první schůzkou. Bude to mít důsledky? Nebo se mám rychle naučit kafe vypít? Uvidíme se zítra nebo v pátek.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Dikyzaodpove před 3019 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Horší by bylo, kdybys ji pozval domů na sbírku motýlů a ty neměl žádného.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Děláš problém z ničeho, prostě si dáš něco jiného, když kafe nepiješ. Ona si taky třeba dá něco jiného místo kávy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Pozvat někoho „na kafe“ se běžně užívá. Pak si dá každý co chce. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

nebuď malej…tys ji slíbil že si dáš kávu ? to je o kompromisu a toleranci, jinač vztah nemá dlouhou budoucnost…já jsem nabalil pěknou doktorku domů bo sem tvrdil že jsem marod, houby, nejsem…taky pochopila poáč výkon vykázala pojišťovně, dobré, co

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Pozvání na cokoliv nelze považovat za lež.
Dívku zveš „na kávu“ spíše z důvodu, aby bylo jasné,
kam ji zveš. Co si pak dáte je jen na vás.

Stejně tak dívka: Přijala pozvání na kávu, ale třeba
ji také nepije, nebo na ni zrovna nebude mít chuť…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
UltraFan

Prosímtě tímhle se vůbec netrap 🙂 Obecně když se řekne, že někoho zveš na kafe tak se to bere jako rande a ne jako povinnost do sebe lít kafe 😁 Takže buď uplně v klidu a dej si čaj, nebo nějakou limonádu 😉
A hodně štěstí, buď svůj 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VeRe1983

Ano, je to průšvih. Hlavně je to amorální. Pochopil bych lež, kdyby ti terorista mířil na hlavu samopalem. Ale pokud holce lžeš o tak marginálních záležitostech, na čem má ten vztah být postavený? Slovo důvěra mě nenapadá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

když někoho pozvu na kávu, tak určitě ten někdo nepočítá s tím, že tam budeme muset povinně pít kávu. to není jako pozvání do kina, kdy se jde do kina a ne do bazénu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dikyzaodpove

Podle mě je úplně jedno co si dáš pokud se jí líbíš tak by jí nemělo ani vadit že kafe nepiješ ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

To nevadí. Když někoho pozveš na kafé, tak to nemusí nutně znamenat, že si každý dá kávu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek