salsa verde

používáte v kuchyni čerstvý listový špenát? jak ho upravujete?

Odpovědi
atriplex

Buď jej přelili vařící vodou, nebo ho „pohoním“ po pánvi. V obou případech zvadne a je vhodný k jídlu. Stačí pár zrnek soli či koření a příloha je hotová. Je však třeba upozornit na to, že je to úplně něco jiného než mražený protlak. Obě komodity nelze v receptech zaměňovat.

elektrikář

Salátové listy důkladně vyprat a spařit.Dají se použít celé do masových rolád. Pečených s vajeci se šunkou cibulou a slaninou. Do palačinek.Dají se zapékat s těstovinami. Rozmixovat do polévky.Zapéct s mletým masem.