Stříbrný

Používáte klasické kapesníky nebo papírové kapesníčky? Anebo nepotřebujete nic z toho?

Někteří lidé používají sice "hygienické" papírové kapesníčky, ale pak je použité k dalšímu použití, protože je jim líto po jednom použití je vyhodit, ponechávají na stole a jiných "společných" plochách, což vůbec není hygienické pro ostatní lidi a ani pro ně osobně, protože ze "společných prostor" do sebe natáhnou různé viry apod. Já mám zdědenou "nemoc" mokvavého nosu, potřebuji mít neustále u sebe kapesník a nos si často utírat, nejedná se o žádné nachlazení a faktickou nemoc, tak by mě zajímalo, jestli klasický kaoesník používaný třeba 3 dny je opravdu nějak nehygienický?
Doplňuji:
Dr.Axle, mě tedy opravdu nenapadlo, že takovouto otázku mám hledat v "liště". Nehledě na tom, že móda, věci a zvyky se časem mění a přibyli sem další členové, tak snad ta má otázka není tak od věci. Zajímají mě současné názory a ne 2 roky staré, protože třeba právě otázka papírových kapesníků je věcí módy a nejnovějších lékařských doporučení. Nevím, proč musíš u každé své odpovědi poukazovat na lištu, to tu tenhle server bude za chvíli úplně nefunkční, když si tu lidé budou nejdříve zadávat otázky do vyhledávací lišty, zjistí, že každá otázka tu již byla kdysi před lety zodpovězena. Tak tě prosím, můžeš odpovídat zde na otázky bez poukazování na tuto lištu anebo si raději otázky nevšímat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Používám papírové kapesníčky

pouzivan papirove kapesnicky proste pouziju a vyhodim zadene prani skladovani po kapsach ..

Další odpovědi:

Jiná odpověď

Používám obojí, látkové stabilně po kapsách, papírové v tašce či jako nástavba při rýmě.
P.S. - Že by po 2 letech přestala fungovat napovídající lišta, že tu táž otázka, dokonce s toutéž anketou už byla?
viz odkaz ve zdroji:
Doplňuji:
1) Tady přece vůbec nejde o to, jak si kdo přizpůsobuje pravidla, která jsou jednoznačná a závazná pro všechny.
2) Narážka "2 roky", byla na trvání registrace, otázka byla daleko mladší a výmluva na módu je čirý alibismus (nehledě na to, že oslovení nickem a osobní vzkazy patří do diskuze, či vnitřní pošty).
3) "Napovídací" lišta byla doplněna u nové verze programu (3/2012) a nová pravidla (6/2012), právě pro zamezení účelových duplicit a podvádění v bodování - vyskakuje už při samotném zadávání otázky. (Na jiných, funkčních portálech závadné příspěvky redakce rovnou odstraňuje).
P.S. Při nedávném vkládání obsahu rok starých obsahů řetězových mailů (s rizikem virů), když tytéž už dávno předtím vkládal Drap přes leteckou poštu, jsem se zdržel komentáře, ale pro osvětu ostatním, malá připomínka postoje většiny těch slušných, odmítajících nekázeň a aroganci - viz v odkazu:

http://www.odpovedi.cz/…

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ do-ceho-smrkate-kdyz-mate-rymu

Stříbrný

Nepoužívám nic

Doplňuji:
Odmotávám z toaleťáku. :)

Zlatý

Používám klasické kapesníky

Stále používám klasiku. Papírový kapesník je značně neekologický, papírové kapesníky mne rozčilují, jenom když je vidím.

Jiná odpověď

Používám obojí. Řeším to tak, že při rýmě používám zásadně papírové kapesníčky. V létě, když je vedro, tak používám kapesníčky s vůní (mentol, heřmánek), protože nejen osuší, ale také osvěží. Látkové kapesníky nosím v kapse oblečení a v kapsičce kabelky vždy rezervní a balíček papírových kapesníčků.

Zlatý

Jiná odpověď

Běžně používám papírové - když sem tam smrknu nebo potřebuji něco utřít. Ale kdyý jsem nemocná a mám rýmu jako trám, tak používám látkové, protože u papírových by byla strašná spotřeba.

Bronzový

Jiná odpověď

Tak podobně jako Dr.Axl. Jen při sportu (hlavně hokej a kolo) používám takzvaný ruční "kapesník" . Rozhodně to ,ale není, že by se smrkalo do dlaně. :)

Bronzový

Doplňuji:
My používáme papírové kapesníčky (případně papírové kuchyňské utěrky, toaleťák - co je zrovna po ruce), a po použití házíme do kotle - je to ten nejhygieničtější způsob likvidace:-) Jen manžel si při opravdu velké rýmě bere látkové, prý po nich nemá poškrábaný nos.

Zlatý

ještě raději ale kuchyňské utěrky,tedy hlavně doma samozřejmě,po venku si nosím ty klasické.Ale doma neodkládám použité nikam na stůl,ale dávám je hezky do sáčku,aby se pak hromadně vyhodily.

Pokročilý

Zlatý

Jiná odpověď

Doma papírové, mimo byt klasiku.

Zlatý

Jiná odpověď

Obojí, v kapse je ale vždy jen klasický.

Pokročilý

Používám klasické kapesníky

Doplňuji:
Papírový kapesník se velmi rychle znehodnotí a pořád se musí používat nový a nový, látkový můžu používat dlouhodobě

Pokročilý

Stříbrný

Nepoužívám nic

Doplňuji:
jak kdy,ale většinou tzv ruský kapesník.Samozřejmě poud jsem někde ve společnosti smrkám do papírových kapesníků.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.