Heřman

Do čeho smrkáte když máte rýmu.

Nejlepší odpověď
briketka10

Papírový kapesník

nejvíc se mi hnusí mužský jak si odfrkávaj z nosu na ulici, nebo nasajou do krku a pak jakoby odplivnou ten chrchel no FŮŮJ..

Další odpovědi
Jikra

něco jiné

Já když mám jednou za rok rýmu tak smrkám do několikavrstvého jemnoučkého a parfémovaného hajzlpapíru.Po­zor,nepoužité­ho!

quentos

Hadrový kapesník

papírový kapesník a rýma fakt nejde dohromady, jeho příznivcům se divím. To můžete smrkat rovnou do ruky :{D>

aramah

Papírový kapesník

Ale v kabele nosím i ten látkový

Ella

Papírový kapesník

v mé práci by totiž bylo dost nehygienické tahat sebou posmrkaný látkový v kapse, takže vždy použiju, vyhodím, umyju ruce a je to.
Ale doma používám látkový, nechávám ho nahřívat na topení :D

Patrik76

něco jiné

Ja do hajzlpapiru.

hanny 2

Papírový kapesník

Drap

Hadrový kapesník

Jedině klasiku, papírové kapesníky jsou velmi neekologické.

hanulka11

Papírový kapesník

tom004

Papírový kapesník

Beny

Hadrový kapesník

DaiWoman

Hadrový kapesník

Mě připadá že papírový se okamžitě roztrhne a pak mám ten snopel na ruce FŮŮJ

terry

Papírový kapesník

MILAN1961

Hadrový kapesník

bbk

něco jiné

Nejlepší jsou papírové kuchynšké utěrky ty se alepson po jednoms smrknutí neprotrhnou

fcoop

No – to si neodpustím – zajímalo by mě,proč tě tak strašidelná volovina zajímá..
Dám ti tip – kolem toaletního papíru je spousta nejasností.
Tak mi napadlo – do čeho proboha smrkáš ty,když potřebuješ radu?

aramah

Hadrovej posmrkanej strčit do kapsy brrr to teda NE! Bacily rozprašovat pokaždé kdž chci smrkat? Jak říkám BRRR.

briketka10

kdo ty smrkance po Vás pere ??

briketka10

nevím na koho je ta otázka, ale já smrkám do papírových, a má byla pro ty kdo si myslí, že jsou neekologické a smrkají do hadrových..
no je to krávovina..