Používáte inkoustovou tužku?

Doplňuji:
Drape, nic ve zlém, ale ty používáš psací pero i na rysky na dřevo a kov? -:)

Nejlepší odpověď
dědapetr

Používám,když potřebuji aby to nešlo smazat nebo vygumovat,hlavne na věci vnoučatům do šloly.Dvoubarev­nou..

Další odpovědi
ivzez

Ne. Nejspíš na to nejsem dost šikovná.
Nikdy jsem se nenaučila inkoustovou tužku používat, mám pocit,
že je dobrá akorát k tomu dělat všude nevyčistitelné fleky (penál, oblečení, …).

Drap

Ne. Používám plnicí pero.
Doplňuji:
Na dřevo, kov, stavební materiály používám obyčejnou tužku, nebo křídu.

briketka10

ještě po dědovi mi jich několik zbylo, když se
trochu nasliní, tak píše víc silně, ale to je prý
nezdravý to slinění :)

gecco

Ne, používám lihové fixy (permanent)…
😉

anonym

Nepoužívám,ale už jsem to někde viděl.
http://www.sax-svitavy.cz/os­tatni/849-tuzka-inkoustcerv-modr3423.html