Rudík 12

Používá někdo v dnešní době Android 6?

Já mám tablet už starý 5 let s Androidem 6.0 a v pohodě funguje a vše mi stačí. Používá ho ještě někdo další? A popřípadě má ještě někdo Android tablet?

Odpovědi
Mc Merkurion

… v jednom starým telefonu mam 4, ale dost aplikací už na ní nejede …

cochee

Jako Mc Merkurion. Mám nějaká zařízení ještě se čtyřkovým Androidem, včetně aktuálně používaného mobilu (je to Lenovo P70-A s Andr. v. 4.4.4), se šestkovým nic, v tabletu mám Android 7.1.1. Až si vyměním prasklé LCD na Honoru 8×, který někdo vyhodil, budu používat ten a měl by v něm být osmičkový Android .

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.