alex.agent

Pomůžete najít jednu aplikaci na Android, či jinak poradit?

Potřebuju pomoct najít/poradit jednu aplikaci na Android.

Dobrý den,
Chtěl bych se vás zeptat, zdali nevíte jestli neexistuje nějaká aplikace na Android, která by dokázala přijímat zvuk a zároveň ho i přehrávat. Mám tím namysli něco na styl megafonu. Hledal jsem fakt aktivně, ale vůbec nic jsem nenašel. Dokázal by mi tady někdo, prosím, pomoct nebo poradit?
Díky moc!

P.S.: Aplikace stylu záznamník, kde si nahrají svůj vlastní hlas a poté přehřeji nehledám. Hledám něco, co by fungovalo opravdu v reálném čase.

Nejlepší odpověď
Dochy

Nemám s tím zkušenosti, pro Android zařízení to není zrovna obvyklé využití, ale stačilo an google play hledat heslo megafon a vypadnul mi na druhém místě „easy microphone“, který by mohl splňovat to co chceš.
Jako 4. „Mikrofon a reproduktor“
A další – budeš je muset projít a vyzkoušet. Popisky jsou občas dost … originální, zdá se že byli několikrát prohnány translátorem než se dostali do české verze