Pokročilý

Dobrý den, potřebovala bych poradi s blokací určitého telefonního čísla u nokie e66. Nemáte někdo zkušenosti? Díky

Přímo telefon blokaci na jedno konkrétní číslo nenabízí. Operátor mi také nemůže pomoci, zkoušela jsem to. Jde mi spíše o to, zda i na tento nechytrý telefon neexistuje nějaký jednoduchý prográmek, který by číslo dokázal blokovat. Děkuji Vám za jakoukoliv odpověď.

Odpovědi:

Pokročilý

a tak nechytrý… je to symbian 9.1, takže takový program se dá najít, například na store.ovi.com je Adv Call Manager

jestli jde o to, aby tě někdo neotravoval prozváněním, můžeš přímo v telefonu zařadit ten kontakt do zvláštní skupiny a té přiřadit tiché vyzvánění - ale v seznamu nepřijatých hovorů bude a smsky budou chodit taky

Zlatý

Neznám tento model,ale zkus v menu telefonu v hovorech nebo sms najít filtrování,do toho si pak jen nastavíš číslo,které chceš blokovat a mělo by to fungovat.Ale opravdu tento model neznám.
Mělo by stačit najít číslo a přidat k filtrovaným.
nebo se jukni sem,snad tam něco najdeš
http://forum.mobilmania.cz/…

Já jsem měl podobný problém.Zajdi na web tvého operátora (u T-mobilu a u Vodafonu to lze) přihaš se na svoje tel. číslo a heslo samoobsluhy.A pak by jsi to tam měla najít.Podle toho co máš za operátora.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.