potřebuju ji pomoc !pomůžete mi teda nikdo..?

nevím co mám udělat připojit se k emo stylu nebo navždy myslet na kluka který mi zlomil srdce

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Tady v tom případě ti nepomůže ani Nemo (nikdo), emo styl to nevím, když vidím na někom ty černé stíny a patku, tak bych ho přetáhl, aby se vzpamatoval. Nevěš hlavu na světě běhá spousta kluků, časem na někoho narazíš.

Další odpovědi:

Yuki, zlomené srdce přece vůbec nemusíš mít kvůli klukovi, který stojí o to, abys ze sebe dělala tragickou loutku. Pokud máš mít partnera, který po Tobě vyžaduje, abys byla něčím, čím ve skutečnosti nejsi a ani být netoužíš, není to pro Tebe ten správný partner.
Vydrž to a počkej si na skutečnou lásku. Ta přijde současně s tím, kdo Tě bude milovat takovou, jaká jsi.

Pokročilý

Je to smutný,ale kvůli klukovi se nemusíš přidávat zrovna k EMO,měla by si se s tím spíš vyrovnat.

:-)) ani jedno. Emo styl je - přinejmenším - divný. A navždy na něho stejně myslet nebudeš. Takových se třeba ještě najde. A nebo taky ne, ten další bude na celý život a to si potom na tohoto ani nevzpomeneš:-))

Bronzový

Pokud ti někdo zlomil srdce, tak si tě opravdu nevážil a těžko někdy bude. Zamysli se nad tím co tě na něm okouzlilo a zda by ti stálo za to pro takovou vlastnost otročit někomu kdo tě nemá rád a bude tě jen ponižovat.
Myslím že se "odmiluješ" hodně rychle :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.