fesoj

Potřebuji sehnat knihu, ale neznám její název ani autora, pomůžete?

Jedná se o knihu od nakladetelství Reader's Digest Výběr, kterou dostali jako dárek pouze předplatitelé jejich časopisu. Jinak nebyla v běžném prodeji.Jedná se o knihu, kde byly vysvětlovány „věci mezi nebem a zemí“. Myslím že to bylo psáno formou otázka-odpověď, a že tato knížečka snad měla černý obal. Četl jsem ji někdy v roce 2000.

Nejlepší odpověď
Lenjička

Zkusila bych projít nějaké antikvariáty. Tam Vám pomohou a možná i poradí, kde by to mohli mít. Jinak možná kdybyste napsal na nějaké fórum nebo na chat, že tuto knihu sháníte, mohl by vám odpovědět vyloženě někdo, kdo by vám ji prodal.
Držím palce!!

Další odpovědi
stana73

Já jsem dala dceři k Vánocům od Digestu Nevyřešené záhady lidstva-není to ono? Koupila jsem ji v loni,protože se mi líbila.Sice mi pak nabízeli různé produkty,ale ty jsem jim nerozbalené na poště vracela a nereagovala na dopisy (vyhráváte 3miliony) a mám klid.Ta kniha je moc zajímavá,zkuste to přímo přez firmu.Určitě mají nějaké int.stránky.

dědapetr

Zkus to tady:

Zdroj: http://www.vy­ber.cz/katalog/kni­hy/2/

hanulka11

zkuste se podívat zde
http://www.vy­ber.cz/katalog/ces­tovani-a-objevovani/2/