lusy116

Poradíte s vyrýsování břicha?

Dobrý den či ahoj, ano, opět jsem tu :D hrozně mě zaujalo u holek vyrýsované bříško… Rozhodla jsme se, že bych taky chtěla :D je na to spousta cviků… Ale zase nevím zda tím nezhubnu… Jsem hrozně hubená a už vážně nepotřebuji vůbec ubrat :D Tak potřebuji vědět, jestli tím, že bych cvičila ty cviky na vyrýsování břicha a posílení, zhubnu, nebo ne…

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Ne,

Ze samotného cvičení pokud jsi hubená nijak podstatně nezhubneš. Pokud ano, tak pouze nepatrně. Pokud chceš mít vyrýsované břicho, nestačí jen cvičit, ale musíš to doplnit vhodnou stravou, aby narostla svalová hmota. Budeš potřebovat spoustu bílkovin,
Čti zde:
http://www.to­befit.cz/vyry­sovane-bricho/

Další odpovědi
petr1389

Ne,

Jestli jsi hubena a chces rysovat, chod do fitka a hlidej si stravu, 1,8g/kg bilkivin, klidne 3,5g/kg sacharidu, tuky se snaz omezit na minimum, a cvicit

Rakira

Ne,

Viz petr1389

ALDC

Ne,