HerbiG

Potřebuju vytvarovat břicho … :P

prosimvás,neznáte nejúčinější cviky na břicho ?? beru to docela váážně,prptože za 4 týdny letíme k moři a nechce se mi tam s mojí postavou … stihl bych to ?? :)))

Nejlepší odpověď
Losos

Já osobně tvaruji své břicho každý den a myslím, že se mi vytvarovalo velmi dobře. Postup je následovný: 6 piv a půl kila bůčku denně … není v tom nic složitého ;) doporučuji zkusit, případně zvyšovat dávky

Zdroj: Osobní zkušenost

Další odpovědi
panenka

Zde v odkaze ti Herigu zasílám cviky na břicho i s obrázky tak se mrkni

Zdroj: http://www.pra­vidlahubnuti.cz/cvi­ky-na-bricho

anonym

Zadej – „CVIKY NA BŘICHO“ – zblázníš.
Se.
Jestli to stihneš? Záleží na tom,jak velikou hromadu hodláš odstranit a kolik úsilí tomu věnuješ.

SETH

Ráno napochoduj do kvalitního fitka a najdi dobrého trenéra. Až na tebe koukne, poradí ti úplně přesně. Jestli ale vypadáš jako v 8. měsíci, tak to zaručeně nestihneš.

nabubindes

na pivo chodí? zamysli se…

anonym

Lososova metoda je špičková.Asi nebude jediný,kdo ji s úspěchem praktikuje.
Není nad cílevědomost.