Pokročilý

potřebuji poradit s DVD rekordérem Panasonic DMR-EH57-nemohu naformátovat DVD-RAM....objeví se no-READ

DVD-RAM ze starého Panasonicu fungují bez potíží. Lze nahrávat na DVD-R, kopírovat z harddisku. Chtěl jsem zakoupit čistič čoček, ale prodavač to nedoporučil a nevrhl opravu za 3.500,-...vadný paprsek!
Můžete poradit?
Doplňuji:
toto je totiž druhý videorekordér...první jsem pro podobnou a po stejné opravě a prošlé opravní záruce vyhodil. Ale ty původní z prvního rekordéru DVD-RAMky fungují normálně. DVD-R nahrávají, hard disk je zatím v pořádku....nahrává a kopíruje. Jak tam dám novou RAMku, ukazuje nulovou kapacitu...teď jsem to zkusil a nová RAMka naskočila, po vysunutí a zasunutí je opět noREAD. Žejsem laik u notebooku i u rekordéru je znatelné u tohoto zmatečního dotazu. Jinak díky strašně moc!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Skus popsat podrobneji otazku. Takle jsem toho moc nepochytil.

Jinak si myslim, ze kdyz ti poradily opravu, kvuli vadne cocce, tak v tom neco bude. Me taky odesla mechanika na notebooku a vsude pise no-Read.

Cistic ti tady moc nepomuze. Ten je spis na takove drobne vady, jako obcasne preskakovani a tak.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.