terezacv

Potrebuji odpovedi na otazky z knihy Na zapadni fronte klid, dekuji:)

1 Pozice dospělých v Německu a jejich vztah k válce
2 Řešení kritické situace (válečná akce) německými vojáky
3 Jak je řešena situace příměří v této knize?
4 Jak řeší navrátilci svoje působení ve společnosti, svoje začlenění do společnosti bezprostředně po válce?

5 Proč a jak vznikají nové ozbrojené oddíly mládeže v Německu?

Nejlepší odpověď
Bedy

Děvče, tady za tebe nebudeme řešit domácí úkoly či co to máš. Jen si knížku přečti, je velice zajímavá, já ji taky četl. Nevíš, o co se přicházíš.

Další odpovědi
bolak

mrkni na film, to je rychlejší než kniha > http://www.csfd­.cz/film/77143-na-zapadni-fronte-klid/