nicki36

Potřebovala bych aby to mělo android, wi-fi, internet a šlo normálně zbalit do tašky do školy. Newíte o něčem??

Odpovědi
Bedy

A chceš to na zápisky? Tak to s Androidem určitě nic nekupuj – protože ty netbooky s Androidem, to je na houby.
Doplňuji:
Jinak by bylo fajn, kdybys nezakládala novou otázku, ale doplnila stávající.
Ještě, než něco napíšeš, tak si rozmysli cenový strop – kolik bys za to byla ochotna dát (nebo spíš rodiče teda).
Rozmysli si, zda-li chceš klávesnici nebo radši dotykový displej – tedy notebook(netbook) nebo tablet.
Notebook/netbook má tu výhodu že tam můžeš mít Windows a tedy „normální, klasické“ programy, co máš na počítači. A hlavně má klávesnici – dobré na zápisky, chat. Tablet má tu výhodu že je skladnější.

Kdyžtak mi napiš vnitřní poštou a můžeme zkusit k něčemu dojít 🙂

tatanka

chytrý mobil

pavsmr

zajímavá otázka :) „to“ mě pobavilo…no, jako těžko odhadovat co bys teda jako vlastně chtěla, můžu doporučit jednodušší a levnej tabletek od Aceru http://interlin­k.tsbohemia.cz/a­cer-iconia-tab-b1-a71_d157831.html nebo třeba ten smartphone… klasika co nezklame jsou Samsungy Galaxy.. tady posilam odkaz na stylově bílej..holčičí :D http://interlin­k.tsbohemia.cz/sam­sung-galaxy-y-duos-gt-s6102uwaxez-_d147889.html