Potravinářský průkaz

Na brigádu potřebuju vystavit potravinářský průkaz a nevím, jakým stylem mi ho doktor vystaví. Bude mne i nějak vyšetřovat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Je to spíše formalita, nahlédne do karty, změří tlak, zeptá se na subjektivní potíže a případné infekční choroby v minulosti.
Pak zkásne poplatek a vyplní kartičku.

Doplňuji:
Ad tom, ty ses na mne nějak zaměřil, ale u mne to tak fakt proběhlo a mám průkaz s neomezenou platností.
Možná měla ostatní výsledky z předchozích vyšetření. Byl jsem v té době na prevenci rakoviny tlustého střeva a rozbor krve a moči. A platil jsem 200 Kč.

Další odpovědi:

Zlatý

Potravinářský průkaz,není formalita,jak píše,DrAxl.Obvodní lékař/ka,Tě vyšetří,odebere potřebné vzorky,stěry,a odešle do laboratoře.Po zjištění výsledků,lékař/ka,vystaví,nebo nevystaví průkaz,do kterého může,vyznačit platnost.Platilo se 350,- Kč.Kolik teď,nevím.

Doplňuji:
DrAxl.Nezaměřil,spíše,mne udivilo,že tato odpověď,nebyla taková,na jaké jsem si zvykl.Jinak,to doplnění,je i odpověď.

Zlatý

Vystaví ho obvodní doktor, ke kterému normálně chodíš. Dříve se dělaly výtěry, nevím jak je to nyní.

Zlatý

Nechala jsem si ho vystavit na jaře.
Stěr z konečníku - týden laboratoř, za týden vyšetření - moje přepečlivá obvodní mi zkoušela i zrak!
Laboratoř 100 Kč, obvodní 450 Kč.
Platnost neomezená.

Ve stejné době ho ale dala kamarádce její obvodní stylem: "A průjem jste v posledním půlroce neměla? Ne? Tak pět minut počkejte a dejte mi 150 Kč."
Nemělo by to ale tak být.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.