rob1

Jak si zařídit doktora v CZ, když jsem Slovák?

Dobrý den,

zajímalo by mě, jak si zařídit doktora v CZ, když jsem Slovák? Trvalé bydliště a vše ostatní je SK.

Děkuji za odpověď
Doplňuji:
nasel jsem si praci ale potrebuju dolozit vypis ze zdravotni dokumentace…

Odpovědi
led

Pokiaľ pracujete v ČR, podľa miesta prechodného bydliska, prípadne „závodného“ lekára zamestnávateľa(?), alebo si vyhľadajte súkromného lekára
Doplňuji:
Výpis vám dá váš lekár na Slovensku. Za poplatok…

mosoj

Zaplatit doktorovi ( to zaplatíš ale stejně), nebo si platit zdravotní pojištění v ČR.

rob1

Můžou ten výpis nekomu dát, když to například vybere někdo z rodiny? Mám bratra, který by mi to mohl vybrat.