Zlatý

poslední dobou chytám v noci hlad ..nejsem marod?

vždycky jsem jedl, abych žil, ale teď to začíná vypadat naopak ..přitom nijak těžce nepracuji, prostě jenom žeru ..dík za řešení

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jestli nekousáte dřevo, gumu, knihy a jiné materiály, tak pravděpodobně budete zdravý a hladový. Je doba, kdy se tělo připravuje na zimní spánek, potřebuje vytvořit tukové zásoby které zahřejí. Takže, kdy jindy se pořádně najíst, než v klidu v noci? Po smrti to už bude zbytečné. Každodenní zátěží trávícího systému trpí součástka zvaná slinivka. Prý pomůže jeden den týdně tělu odlehčit a necpat se, ale nahradit těžce stravitelné pokrmy jablky. Říkalo se tomu půst, ale dnes, kdy je plná lednice nebo spíž, to je těžká představa.

Další odpovědi:

Když mi bylo plus mínus 17-18, měl jsem celkem dlouhý období, že jsem se skoro každou noc budil třeba ve 3 ráno a měl sem hlad a žízeň ... Přešlo to :)

Jak naopak?Žiješ proto abys jedl?
V noci to normální není,to se má snad spát a né žrát!

Zlatý

Tělo si to žádá, tělo to potřebuje. Je lepší mít na stole bůček se šesti než antidepresiva.

Pokročilý

Asi jsi opravdu marod a já taky.:-)

Diskuze k otázce

Bronzový

gagaga

jste marod ...diagnoza : nenazranost
jak s tim jednou zacnete , tak jste podle me " prohral " .., a uz se toho " zlozvyku " budete tezko zbavovat .. ! :p
prekonejte se, a " zerte " jen ve dne ..ale v mire .. ! :p
-iv-

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.