Avatar uživatele
erevin

Pořídit si kočku?

Dobrý den, moc bych chtěla kočku, ale bojím se, protože já nejsem zrovna typ člověka, který se stará o zvířata. Měla jsem už psa, ale ten skončil u babi, protože jsem ho nechtěla chodit venčit, tak chci kočku, která se venčit nemusí, ale je pořád spousta věcí, které mi překáží. Např. často jezdím k babi, která má dva psy, můj táta jí nechce, má lenost. Poradíte mi, co dělat? Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3436 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dejavu

Rada je jednoduchá. Nepořizovat si kočku.
S takovým přístupem je to to nejhezčí, co můžeš pro zvířata udělat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Sama uznáváš, že se nehodláš o zvíře nějak zvlášť starat – takže si pořiď plyšáka, každé živé zvíře péči potřebuje a odložených jsou plné útulky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
carpediem

Já to vidím spíš na Tamgoči nebo na Furby.
Raději nic živého.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

I kočka potřebuje náležitou péči.Raději si žádné zvíře nepořizuj pokud ti dělá potíže se o něj starat.Nemyslím to nějak zle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pokud chceš nějaké zvíře chovat,musíš mít k němu taky vztah a to ty nemáš.
Kup si raději plyšáka a seš bez starostí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pokud si člověk pořídí nějaké zvíře, musí se o něj starat, ať se už jedná o jakékoliv zvíře. Raději si teď žádné zvíře nepořizuj. Možná až budeš starší, změní se Tvůj vztah ke zvířatům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Magix.cz

Souhlasím s tím, co Ti tady píšou kluci a dejavu – ještě počkej s pořizováním nějakého živočicha. Mám 2 kočky a v pohodě přežijí jeden den když nebudu doma, ale znamená to se o ně postarat předtím a po návratu. Ale hlavně každé zviřátko Ti vrátí to, co mu dáš Ty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NelieM

Pokud jsi byla líná venčit chudáka psa, tak si nepořizuj ani kočku…co kdyby tě náhodou přestalo bavit ji krmit… -.-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
repetelka

Ne. A nechápu jak a proč tě to vůbec napadlo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek