erevin

Pořídit si kočku?

Dobrý den, moc bych chtěla kočku, ale bojím se, protože já nejsem zrovna typ člověka, který se stará o zvířata. Měla jsem už psa, ale ten skončil u babi, protože jsem ho nechtěla chodit venčit, tak chci kočku, která se venčit nemusí, ale je pořád spousta věcí, které mi překáží. Např. často jezdím k babi, která má dva psy, můj táta jí nechce, má lenost. Poradíte mi, co dělat? Děkuji.

Nejlepší odpověď
dejavu

Rada je jednoduchá. Nepořizovat si kočku.
S takovým přístupem je to to nejhezčí, co můžeš pro zvířata udělat.

Další odpovědi
gecco

Sama uznáváš, že se nehodláš o zvíře nějak zvlášť starat – takže si pořiď plyšáka, každé živé zvíře péči potřebuje a odložených jsou plné útulky.

carpediem

Já to vidím spíš na Tamgoči nebo na Furby.
Raději nic živého.

ten který je

I kočka potřebuje náležitou péči.Raději si žádné zvíře nepořizuj pokud ti dělá potíže se o něj starat.Nemyslím to nějak zle.

anonym

Pokud chceš nějaké zvíře chovat,musíš mít k němu taky vztah a to ty nemáš.
Kup si raději plyšáka a seš bez starostí.

marci1

Pokud si člověk pořídí nějaké zvíře, musí se o něj starat, ať se už jedná o jakékoliv zvíře. Raději si teď žádné zvíře nepořizuj. Možná až budeš starší, změní se Tvůj vztah ke zvířatům.

Magix.cz

Souhlasím s tím, co Ti tady píšou kluci a dejavu – ještě počkej s pořizováním nějakého živočicha. Mám 2 kočky a v pohodě přežijí jeden den když nebudu doma, ale znamená to se o ně postarat předtím a po návratu. Ale hlavně každé zviřátko Ti vrátí to, co mu dáš Ty.

NelieM

Pokud jsi byla líná venčit chudáka psa, tak si nepořizuj ani kočku…co kdyby tě náhodou přestalo bavit ji krmit… -.-

repetelka

Ne. A nechápu jak a proč tě to vůbec napadlo.