Snese se 10 letá kočka se štěnětem?

Rádi bychom si pořídili štěně border kolie. Máme však 10 letou perskou činčilu, zvyklou převážně v domě. Máme obavy, jak by to zvládala s ohledem na věk. Povahově je spíš flegmatik, moc ráda se netulí, nehraje si, má ráda svůj klid.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Záleží to všechno na charakterových vlastnostech obou (konkrétních) zvířat... těžko radit.

Další odpovědi:

Stříbrný

štěně si bude chtít hrát, bude kočku otravovat, ta po něm sekne drápkem ,ukáže mu, že s ní si není radno zahrávat, že ji má nechat napokoji a bude to, štěně ji nechá bejt :) ona si svůj klídeček uhlídá :)

Zlatý

kočky jsou takový zvláštně lenivý a panovačný potvory, štěně by udělalo nejlíp kdyby si kočky nevšímalo vůbec ... bohužel štěně bude pravý opak, hravé, zvědavé. Nebude to med, ale může to vyjít.

Přinejhorším můžete poslat kočku o dům dál a ponechat si jen nejlepšího přítele člověka :-) ... ne to byl žert ...

podle mne se tu uplatní přísloví moudřejší ustoupí, štěně si bude chtít hrát, ale jak dostane drápem přes čumák, půjde tý kočce z cesty.

Zlatý

Když pořídíte štěně malé, měli by si na sebe bez problémů zvyknout.

Bronzový

Samozřejmě že si zvykne, nebojte, ale bude to chvíli trvat.. I kdyby ten pejsek už byl veliký, tak si na sebe zvyknou.. Ona si kočička udělá pořádek sama, a šťěňátko si bude pamatovat, že jí nemá otravovat, ono to pochopí.. Abyste se nakonec ještě nedivila, až z nich budou nerozluční kamarádi, a to věřte že budou, pak si na moje řádky za rok vzpomenete.. Já mám koček sedm,a psy dva, a všichni si na sebe zvykli, jak štěně na dospělou kočku, tak naopak, kotě na dospělého psa.. Ono těm zvířátkům nakonec nic jiného nezbyde, něž aby se měli rádi..

Pokročilý

Záleží to na povaze zvířat, nicméně není to nemožné, musíte být trpěliví a naučit zvířata chovat se k sobě hezky.

Stříbrný

Na zápraží u chalupy mněli známí štokrdle jak zapadalo sluníčko ležel na něm pes a vyhříval se na posledním kousku sluníčka a sedm koček srovnaných vedle sebe mezi jeho tlapkami.Jak postupně kočky přibývaly psik si na ně zvykl. Ale běda když za kočkama přišel nějaký kocour To jej hnal.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.