Zvykne si pes na kotě?

Pořídili jsme si teď nové koťátko,ale bojíme se jak bude reagovat a jestli by ho nemohl náš pejsek zakousnout.Máme sedmi měsíčního dobrmana,je trošku divoký,ale na lidi je hodný.Oba máme na dvoře.Na kotě trochu štěká a když jsme kotě dali do bezpečí(na strom)tak se snažil ho chytit.Pro zatím psa přivazujeme,protože nevíme co máme čekat.Jak máme postupovat aby si na sebe zvykli?Děkuji moc za odpověď:)

Odpovědi:

Zlatý

Zvykne, musí se po malých krocích seznamovat. Nebývá s tím žádný problém, zvláště u mladých psů.

Bronzový

Pes musí v přírůstku v rodině vidět člena smečky a s takto k tomu taky přistupovat! Aby to ten pes věděl!!!To že se pes a kočka nesnáší je jen výchovou!!!!

Zvykne, máme NO fenku a párkrát jsme jí dali po zadku, řekli nesmíš a už rok spolu žijí :)...

Zvykne, mam 14ti leteho ridgebacka, kote tu mam tri tydny a ac jsem se ze zacatku bala, ted spolu spi, ji, jako rodinka. Zezactku kote jen na ruce a nechavala jsem psa cuchnout, casem jsem nechala kote k psovi prijit a kdyz se moc rozjel jsem ho poslala na misto. Pes cely zivot kocky lovil, ted ma maleho za sveho, jen pozor na rozdelovani pozornosti, psi jsou dost zarlivi

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.