Pokročilý

Chci si pořidit k domku na vesnici kočku.Jak ji naučit kde je doma a po toulkách se zase k nám vracela?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Láska dělá divy i se zvířaty,kočka také pozná milé zacházení a tam se také bude vracet,pamatuje si to dokonce lépe než psi.

Další odpovědi:

Kocka,ktera se u Vas bude mit dobre,rada se vraci domu.

Zlatý

Kočka se špatně učí, ona má svoji hlavu a pozná kde je jí dobře. Takže pokud ji doma bude dobře, vždy se ráda vrátí.

Zlatý

Jistě kočky poznají svůj domov . Nebojte se .

Pokročilý

Moje babi koťátka měla několik dní doma zavřené (v chlívku ).Chce to taky pamlsky,aby věděla, kde má jídlo.

Zlatý

Máme dvě kočičky a zatím se nestalo, že by domů nedorazily, stalo se, že nebyly doma i pár dní, ale vždy dorazily, utahané, zablešené a hladové, ale věděly, kde jsou doma. Pokud kočka nemá ty své dny, tak se většinou drží doma. Pokud ji budete mít od malého koťátka, tak doporučuji také nějakou místnůstku, kde by se schovala přes noc, než si zvykne...koťata jsou uspouzená a je nebezpečí, že by třeba někam spadla ...atd.

Zlatý

Jako kotě bych ji nějakou dobu nechala doma. Potom bude pomalu prozkoumávat okolí a vracet se.
Můj kocour byl nemocný, takže zavřený být musel, ale přiběhl odněkud a protože měl zázemí, pelíšek, jídlo, vodu i pohlazení, vracel se hned.

Já mám kocorka měla jsem ho prvních pár dní v bytě a pak jsem ho postupně pouštěla ven a teď je u nás spokojený a běhá jenom kolem domku

Zlatý

Kočky se obecně drží místa a nerady mění domov (kdežto psi jsou vázaní spíš na lidi a klidně se s nima přestěhují). Pokud si donesete kotě, to si zvykne celkem snadno, když se o něj budete pěkně starat - pelíšek, dobrý krmení, pohladit, pohrát si s ním. Zprvu ho třeba zavřít na dvorku, aby se nezatoulalo.
Horší to bude se starší kočkou, hlavně pokud byste ji dostali třeba od někoho z vesnice - ta se může vracet tam, odkud přišla, hlavně pokud to má blízko. A když nechce, tak jí to nevysvětlíte, kočky jsou paličatý.
Takže nejlepší máte vzít si koťátko a bude po starostech. A na vesnici tím jen někomu uděláte radost, moc dobře znám každoroční trable, co udělat s koťatama... :o)

Až bude mít hlad tak se určitě vrátí ale jen když bude dobře opečovávána

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.