valdacvalda

Porad'te mi prosím!

Je mi 13 a potřebuji poradit jak mám rodičům říct že sem gay?

Nejlepší odpověď
Berušinka

A jsi opravdu gay? Ještě nemusíš mít ve svém věku úplně jasno – ještě bych s tím počkala. Zeptej se tu za pár let =)

Další odpovědi
anonym

Zkus si přečist a odpovědět na tyhle otázky,myslím,že tady se ti dostane rady.http://www­.004.cz/mohu-byt-gay

baghira

Raději jim to neříkej – jak bys pak vysvětloval, až za nějaké tři – čtyři roky přefikneš svoji první holku?? :DD

Ponytail

No já myslím, že na takové závěry je ještě poněkud brzy;-) Tak bych si zatím svoje pocity nechala pro sebe.

led

Zatiaľ sa ešte asi hľadáš a začínaš si uvedomovať svoje telo. Pozoruješ iné telá a si na rozpakoch. To sa časom vyvinie jedným, alebo druhým smerom.
skús sa pozrieť na odkaz Jami155, prípadne iné internetové odkazy, porozprávať sa s rodičmi o rozdiele a vzťahoch medzi chlapcami a dievčaťami