Poraďte mi jako rodič

Mám dceru která již měla styk. Což o to na tom nic není, ale její věk je 13 let. K doktorovi ji brát nechci, aby mně nezavřeli a jak ji za to potrestat. Musel bych ji zabít. :-) jak byste se zachovali vy být v teto situaci?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

proč byste ji trestal? Vytrestala se sama. Vsadím boty, že to pro ni nic příjemného nebylo.
Doplňuji:
Vono to je dilema jak bejk, spousta dívek je holt nesmírně přitažlivých již od útlého věku, ale držet doma pod zámkem je člověk nemůže...

Další odpovědi:

Stříbrný

V tomhle případě a v tomhle věku nemá asi žádný trest moc velký smysl a třináctiletá dcera se mu nejspíš jen vysměje.

Na Vašem místě bych si dcerku pěkně posadila před sebe a trochu bych si s ní pohovořila o tom, co takový sex obnáší. Pokuste se jí optat, jestli si je vědomá toho, co to může mít za následky a vysvětlit jí, že sex je sice hezká věc, ale že při něm jaksi nejde o zábavu.Vysvětlete jí, co všechno se může stát a jakou na sebe v takovém případě bere zodpovědnost.
A pak jí vezměte k tomu lékaři.Oni dnes gynekologové vědí moc dobře, jak to chodí. Nezavřou Vás, protože s dcerou jste nespal Vy, ale nějaký její povedený kamarád. Maximálně s tím může mít potíže ten chlapec, pokud je mu víc, než 15 let.Nicméně kontrolou u gynekologa nic nezkazíte.

Bronzový

Už se stalo,trestat je blbost.. Možná bude lepší když to necháte na matce,aby si s dcerou promluvila.

Zlatý

Já mám 11 letou dceru,pokud by mě něco takového řekla,zřejmě by se u nás doma konala velká debata na tohle téma. Poradila bych vám jediné skuste si z vaší dcerou sednout promluvit si s ní o tom,říct jí že na sex má ještě čas.Můžete jí také třeba koupit v knihkupectví knihu která se jmenuje DOSPÍVAJÍCÍM DÍVKÁM je to velice dobrá knížka na přečtení kde si vaše dcera přečte vše o pubertě,o dospívání,o sexu,o mateřství vřele doporučuji.

Stříbrný

Dnes ,už je takova doba,asi se s tim budete muset smiřit,ale nejste sam.

Pokročilý

Vubec vam tuto situaci nezavidim,ale myslim,ze chybou zde, jste vy sam,malo jste se dceri venoval,ale hlavne jste zanedbal veci jako, s kym se styka,kdo jsou jeji kamaradi,co dela ve volnem case,jake veci probirali ve skole ,zda vubec byla ve skole a co tam delala.myslim si,ze by jste to mel hlasit policii,protoze se nejedna o prehlednutelnoun vec a pokud to neudelate vystavujete se vy sam tr. stihani, za zanedbavani pece,z totoho co pisete jsem vyrozumel,ze je dcera ve vasi peci a jste bez manzelky. K dotorovy by jste s ni mel zajit co nejdrive,protoze nevite s kym ten styk mela a za jakych podminek.V teto chvili, by jste se mel dceri vice venovat,vice vedet s kym se styka, a co dela a snazit se vyplnit jeji volny cas, casem s vami.Jen se modlete,aby vase dcera nebyla tehotna,to teprve bude slozita situace,myslim,ze by jste mel vice spolupracovat se skolou,nyni se spojit se skolnim poradce a mozna i konzultace s kuratorem pro mladistve by zde nebyla na skodu,myslim,ze jste zde hodne zanedbal a mel by jste to dat doporadku,nebo alespon to, co se doporadku da,dat.prominte mi mou uprimnost ,ale fakt veci je takovy ,jak vam jej popisuji.

Diskuze k otázce

ZPZP

Ta knížka o které tu někdo mluví, je ve 13 úplně na nic, ta holka to moc dobře všechno ví, sama sem ji dostala ve 13 a tak trošku pozdě, nic novýho pod sluncem sem se vní nedočetla. Byla by mi přínosem tak v 11 nebo v 10. Kdy dívka začíná menstruovat. Ano je užitečná ale v úplně jiném věku.

A když už si to odbila ve 13, tak věřím že se jí to určitě nelíbylo, takže se potrestala sama. Já si to odbyla v 16 a stejně až ty další styky byly lepší než ten první.

A jestli nemáte zrovna dojem, že vám zní vyroste nějaká promiskuitní slečna, tak ji nechte jí to dojde až v pozdějším věku.
Vám se akorát tak v duchu vysměje, vy jí sice budete přednášet a debatovat sní, ale na to ona není vyspělá debatovat na tohle téma s rodiči na nějaké úrovni.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.