Natalka2010

Poradíte, co mám kreslit?

Hrozně ráda kreslím ale mám dvě potíže …

  1. Když mě napadne co mám kreslit tak nemám čas nebo papíry a pak to zapomenu :D
  2. Když už najdu papíry a ořežu si tužky, tak zase nevím co mám kreslit :D

Na víkend jsem si tedy připravila vše co budu potřebovat… ale stále nevím co kreslit
Co tedy kreslíte vy ??? Nebo máte nějaký nápad ? Téma ???

Nejlepší odpověď
jáára

Zkus schodiště jedním tahem…

Další odpovědi
Rokio

Navrhuji portréty známých osobností, krajiny, zvířata či abstraktní kresby.

Drap

Maluj pohledy z okna.

agentpv

nejraději trénuji perspektivu = louka a skrz ní cesta, na pozadí kopce, hory… a pak sem tam zvířátko a něco do popředí – podle momentálního nápadu.

terry

Až tě zase něco napadne, tak si námět poznamenej.
Třeba do mobilu. Nebo na kousek papíru.