Kelt

Poradíte stránky, kde se dají stáhnout filmy a pod?

Používám ulozto.cz. Poradí mi někdo nějaké další stránky? Třeba tam bude lepší výběr, nebo tam najdu to, co tady není. Děkuji.

Nejlepší odpověď
iceT

fastshare – při dobití kreditu neomezené stahování na měsíc
webshare – při dobití kreditu neomezené stahování na měsíc
sdílej.cz
datoid
hellspy

Další odpovědi
JežíšKristus

Torrent servery
https://rarbgto­rrents.org/to­rrents.php
https://1337x.to/
Většinou co potřebuji seženu na RARBG, kde na odkazu výše sleduji, jaké nové filmy jsou dostupné. Občas něco na RARBG není, potom se dívám na 1337×.
Potom je taky fajn notoricky známá Pirátská zátoka (PirateBay), jenže tu se snaží US federálové pořád shodit, což vede k neustálým výpadkům v mezidobí mezi zmrazením serveru a opětovným povolením, když soud řekne, že jsou torrenty OK. Točí se furt takhle v kruhu, takže mám raději RARBG a 1337×, to jsou stabilní servery. KickAss torrents jsou taky ok. Ke stažení titulků jsem používal web Subscene, ale teď se už zpravidla dívám bez titulků. Samozřejmě se tedy jedná o filmy v angličtině (vyjma multi lang verzí). České filmy jsou myslím výhradně na ulozto (tam jsem posledně stahoval film Vlastníci), ale na české filmy se stejnak nedívám, protože za nic nestojí. Některé CZ filmy jsou také na YouTube.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.