Brambacher

Jaké jsou momentálně filmové novinky a kde se dají stáhnout?

Chtěl bych vědět jaké jsou momentálně filmové novinky a kde se dají stáhnout?

Nejlepší odpověď
Toruk

Na CSFD.cz je přehled nových DVD. Polovina z nich jsou staré oprášené filmy, ale polovina jsou ty nejnovější filmy. Často v ten samý den kdy se objeví v maloobchodech ty filmy někdo nahraje na Ulozto.cz. CSFD tedy slouží k inspiraci a k přehledu kdy co vyjde a Ulozto je ke stahování.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/dvd-premiery/aktualni-novinky/

Další odpovědi
Pepexxx

na kinotip.cz a uloz.to