Houslovyklic

Jak zjistit, jestli je film na ulož.to s titulky, nebo s dabingem?

Chci si stáhnout jeden film v originále (ve francouzštině) s českými titulky. Jak zjistím, který z těch mnoha filmů, které jsou na ulož.to k dispozici je ten, který chci? Nebo musím film a titulky stáhnout zvlášť…?

Díky předem za odpovědi!:)

Nejlepší odpověď
iceT

Záleží na tom,jestli uživatel si dal tu práci a film s titulky sloučil,nebo to nechal zvlášť.Pokud k souboru není víc info,tak si to musíš zkusit metodou -pokus\omyl.

MrnousakCZE,ga­rantuju ti,že na ulož to jeden film ve francouzštině s titulky na 100% je,i když jsou zvlášť.

Další odpovědi
MrnousakCZE

pochybuju že tam bude film ve francoužštině a ještě k tomu s titulkama, a ty informace by měly bejt všechny (dabing, titulky, typ souboru) v názvu filmu, popř. v popisku nebo v komentářích, nějaké filmy už titulky mají, k nějakým je třeba titulky někde stáhnout, ale spíše bych doporučoval hellspy než uložto, stáhneš tam film za 1–3 koruny podle kvality a délky.

Katy81

jedna možnosť je – pokiaľ pri filmoch nie je niečo v komentároch – metóda pokus/omyl, ako píše iceT. Druhá je, že sa v komentári opýtaš autora (prípadne cez správu), teda toho, kto to tam vložil. Stačí koment pod daným filmom (musíš sa na ulož.to prihlásiť), trvá to možno deň-dva, ale väčšinou (aspoň u mňa to tak vždy bolo) sa niekto – či už autor alebo niekto, kto si to stiahol a všimol si tvoj koment – ozve 🙂

Ak zvolíš prvú metódu, môžeš pre ostatných dať pod daný film koment, napr. „cz dabing“ alebo „originál FR bez titulkov“, pomôže to ostatným 😉

Inak potom na www.titulky.com (alebo aj iných stránkach) sa dajú nájsť zvlášť titulky (niekedy sa stane, že ich ešte nikto nespravil, ale to sa nestáva často).