Pokročilý

Poradíte mi nejstrašidelnější horor ?

Chtěl bych horor kde je hodně lekaček a né moc krve. Asijské horory jsou na lekačky nejlepší. viděl jsem Nenávist nebo můžete poradit nějaký horor v léčebnách.. Grave encouters 1,2 jsem viděl. díky

Odpovědi:

Zlatý

Neporadím, nedívám se na horory.

Bronzový

Těžko poradit.
Snad mohu poradit Kruh, Promiňte omyl,

Bronzový

Těžko radit, protože každý vnímá tyto filmy a scény jinak. Já mám například knihu 101 hororů. Některé jsem viděl, a že by byly moc strašitelné , to nemohu říci. Jsou horory se zvířaty, obvykle pavouci - Arachnofobia, Arachnid, Invaze obřích pavouků,
nějaké mrtvoly - Dům tisíce mrtvol, Potom horory tupu Kruh, a pod. Severské horry - Pokoj 205, šesté patro - jsou spíše psychologické. Někdo má rád upíří horory, s Draculou. Ale to může být i romantika - Twighlight. Taky nemám rád moc krve v hororech, spíš dobrá hudba udělá daleko více.

Bronzový

Mě se líbí Oko 2, Pokoj 1408, Kruh, Dáma v černém, Stáhni mě do pekla, Sanatorium, Sirotčinec, Očista, Sinister, Vem si mou duši, Temnota dětské duše, ale některé jsou spíš mysteriózní nebo psycho, než horor (ne tak děsivé).

Pokročilý

Stahni me do pekla by ti mohlo sediet, super bolo At vejde ten pravy, ale seversky styl nesedi kazdemu

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.