Kepler

Poradíte s telefonem?

Dva měsíce po záruce (jak jinak) mi telefon (Alcatel onetouch) začal hlásit, ať vložím paměťovou kartu, ačkoliv vložená je. Přitom PC mi ji normálně přečte. Co s tím?

Nejlepší odpověď
Eduart

Předpokládám že vyndat,očistit a vrátit zpátky kartu si zkoušel,restartovat mobil taky. Nepřišla ti poslední dobou aktualizace? Občas se po aktualizaci najdou takové menší chybky které obvykle do pár dnů vyřeší další opravnou aktualizací. Jinak ještě zkusit jinou kartu,to by pomohlo objasnit jestli je problém v telefonu nebo v kartě.

Další odpovědi
K.J.Erben

Neuvedl jste, přesný typ mobilního zařízení.Tedy číslo typu.
Ale zkuste se podívat zde:
zdroj:
https://www.opravy-mobilu.cz/f-a-q-/alcatel

Jiří Bohumil

Restart mobilu může pomoci a někdy i vyjmutí baterie a ponechání mobilu v chvíli v klidu. Totéž někdy i v případě že se „kousne“.

Kepler

Eduart: je hloupý tydlifon bez OS, ale inspiroval jsi mně tím restartem. Tak jsem ho vypnul a znova zapnul. Pomohlo to, díky!

ivzez

Také bych byla poradila restart. Ještě pořád používám starý Sony Ericsson, který po mně také občas chce vložit SIM. Vždycky pomohl restart .