Avatar uživatele
Kepler

Poradíte s telefonem?

Dva měsíce po záruce (jak jinak) mi telefon (Alcatel onetouch) začal hlásit, ať vložím paměťovou kartu, ačkoliv vložená je. Přitom PC mi ji normálně přečte. Co s tím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1, Gestas, K.J.Erben před 2102 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Eduart

Odpoveď byla označena jako užitečná

Předpokládám že vyndat,očistit a vrátit zpátky kartu si zkoušel,restartovat mobil taky. Nepřišla ti poslední dobou aktualizace? Občas se po aktualizaci najdou takové menší chybky které obvykle do pár dnů vyřeší další opravnou aktualizací. Jinak ještě zkusit jinou kartu,to by pomohlo objasnit jestli je problém v telefonu nebo v kartě.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Kepler Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
K.J.Erben

Neuvedl jste, přesný typ mobilního zařízení.Tedy číslo typu.
Ale zkuste se podívat zde:
zdroj:
https://www.opravy-mobilu.cz/f-a-q-/alcatel

Upravil/a: K.J.Erben

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Restart mobilu může pomoci a někdy i vyjmutí baterie a ponechání mobilu v chvíli v klidu. Totéž někdy i v případě že se „kousne“.

před 2101 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Eduart: je hloupý tydlifon bez OS, ale inspiroval jsi mně tím restartem. Tak jsem ho vypnul a znova zapnul. Pomohlo to, díky!

před 2102 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Také bych byla poradila restart. Ještě pořád používám starý Sony Ericsson, který po mně také občas chce vložit SIM. Vždycky pomohl restart .

před 2102 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek