Mucillinka

Poradíte s barvou na vlasy?

Mám obarvené vlasy, asi před 4 měsíci kaštanovou barvou, vlasy mi od hlavy odrůstají a snažím se nějakým způsobem barvu vymýt (vymývám šamponem,nevím jak jinak), abych se jí zbavila. Myslíte, že po těch 4 měsících, kdybych se chtěla obarvit na blond, nebo do světlé barvy, že by to chytlo? (hlavně ne do zrzava). Mám od přírody světlé vlasy, několikrát barvené, zelené oči a světlé obočí. Poradíte prosím?

Odpovědi
arygnoc

buď kontrast – nebo to zladit s očima a tváří.

zeptejte se chlapů v okolí, jak by jste se jim líbila (kašlete na vizážisty) (těch, kterým se líbit chcete)!

hawranek

Barvu v tomto stádiu již těžko vymejete. Ale pokud si je hned teď chcete obarvit na blond, použijte odbarvovač, blond barva poté lépe „chytne“(díky velkému množství peroxidu v odbarvovači).