Poradíte mi s barvou vlasů?

Dobrý večer, celkem špatnáá otázka,ale chtěla bych nějakou změnu aspoň na prázdniny. Mám barvené hnědé vlasy a chtěla bych aspoň pár pramínků nebo blond melír. MYslíte že by mi to slšelo? fotky na www.libimseti­.cz/klariiinec­zka děkuji..:)

Nejlepší odpověď
led

treba skúsiť. zmena je život

Další odpovědi
klaruška

omluvám se, za špatný čas v otázce. Špatně se odeslala..

anonym

JIŽ JSTE ZDE CHTÉLA NÁZOR NA PEARSING.TO CO JSEM VÁM NAPSALA-PLATÍ!!! TADY NENÍ SEZNAMKA.DIVÍM SE,ŽE VÁM TO ADMINI NEZATRHNOU.

Zdroj: ZKUŠENOSTI