jakou barvu na vlasy?

Zdravím potřebovala bych poradit jakou si mám koupit barvu na vlasy. Už to mám bohužel odrostle a moje vlasy jsou hnědé takže odrosty mám hněde a zbytek blond a nemám bohužel ted na to abych vyhazovala tolik peněz za kadeřnici. Minule sem si koupila barvu na vlasy to byla nějaka draha barva od Loreal a chytlo mi to do hněda tak bych potřebovala poradit jakou si mám koupit. Díííky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Chápu to tak, že chceš odrostlé vlasy zesvětlit. V tom případě si musíš koupit zesvětlovač (jestli ti odrůstají hnědé vlasy, kup si takový, který dokáže zesvětlit až o osm odstínů). Nanes na odrosty, nech působit podle návodu, patnáct minut před uplynutím stanovené doby vlasy trochu namoč a barvu rozčeš (opatrně) do zbylých vlasů. Nesmývej dříve, raději později, protože odbarvování probíhá přes otanžové tóny, o které asi nestojíš...:-( Pak vlasy umyj (nepoužívej kondicionér!) a vysuš dobře ručníkem. Potom nanes odstín barvy, kterou chceš na vlasech mít. Jedině tak bude celistvá a bude vypadat dobře. Opět nech působit, opláchni, ošetři k barvě přiloženým kondicionérem, znovu opláchni a hotovo.
Určitě nevybírej mezi levnými značkami, i v "masovce" vsaď na osvěčené - L'Oréal, Wella, Schwarkopf, Londa... Ale nezapomeň, jestli ti odrůstají tmavé vlasy a toužíš po opravdu světlých, přípravky musíš mít dva - zesvětlovač a barvu (může být i přeliv, ale ten se rychleji vymyje).

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.