Tabi

Jaký melír/barvu vlasů?

Ve středu jdu s mamkou ke kadeřnici a jdu tam na obarvení vlasů,ale nevím jakou barvou a jestli si mám nechat obarvit celé vlasy nebo jenom melìr.Prosím poradíte mi někdo jakou barvu si mám udělat?Přemýšlím o ombré (tmavě hnědé vlasy s blonďatými konečky),ale ještě nevím.. :-/
(Mám světle hnědé vlasy které jsou dlouhé trošku pod ramena)
Takže kdyby měl někdo nápad na hezký melír/barvu vlasù (aby to nemělo moc křiklavé barvy) tak pište 🙂

Odpovědi
Löwe

V tom ti nikdo neporadí.. Vol tu, kterou máš rada TY.
Löwe

da ny

Každé kadeřnictví používá jiné barvy/rozdílná barevná paleta.
Dcera má asi podobnou barvu a přirozeně mírně vlnité. Toužila po změně, kadeřnice udělala melír (málo širokých pruhů), přidaly jsme doma pár tenkých proužků.
Melír vlasy dost poničí a musí se jít včas na dobarvení pruhů.
Nyní již nebyla s takto světlými proužky a odrosty spokojena. Pokusily jsme se vytipovat podobnou barvu v obchodě té její. Všechny byly tmavé, sedl světlý blond či blond. Brzy se vymyly. Nyní má od jiné kadeřnice (jdcera studuje v jiném městě) barvu EVO asi 7, vypadá moc pěkně, jako původní barva. (jiné 7 jsou třeba tmavě hnědé..). Tam kde byly melírové pruhy je to trochu světlejší, vypadá to přirozeně, ne jako jednolitá barevná „helma“ :).
Je to na Tobě.
Mě se na děvčatech ombre moc líbí a není starost s odbarvováním odrostů.