marcikk

Jaký melír zvolit? Mé vlasy mám špinavý blond, oči hnědozelené, nebude světle hnědý melír blbý??? Díky

Zdravím, potřebuji poradit. Mé vlasy mám takový špinavý blond, oči hnědozelené, a potřebuji poradit, zda světle hnědý melír nebude vypadat blbě. Pořád jsem si dávvala bílý mellír, ale chci zkusit nějjakou změnu… Poraďte prosím :)

Odpovědi
Funna

není lepší mít na hlavě to co ti příroda nadělila, než si tam plácat za peníze chemii?

alex.agent

A to se chceš barvit doma nebo u kadeřníka? U kadeřníka by ses mohla i zeptat. Ale já myslím že by to nemuselo být až tak špatné. Můžeš to zkusit a pak mi třeba napiš jak to dopadlo :)

hanny 2

Myslím,že jsi zvolila dobře,přesně ta kombinace se mi taky líbí.Ale určitě se poraď s kadeřnicí,třeba Ti těch odstínů udělá víc- tzv.barvení tón v tónu.