Kamarádka mi udělala melír z barvy pallete,měl být bílý,teď mám fialovomodré proužky!poraďte co s tím?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Proč takovou barvu v dnešní době řešit. Nechal bych to a kdo má blbý řeči, tak hodím odkaz na nějaký společenský magazín a IN hvězdu.
Udělej z toho přednost a nikomu neříkej, že je to omyl.
Občas se zastavuji u jedné čerpací stanice kde má pokladní zelené vlasy, u jiné zas do kovového lesku a vždycky mne s tím holky dostanou. Když se s tím umí chodit, tak je to v pohodě.

Další odpovědi:

Zlatý

Naprosto stoprocentní rada bez jakýchkoli problémů : zcela oholit

Zlatý

Hmmm, asi bude nejlepší zajít ke kadeřnici a říct jí přesně, jaká barva a jak se aplikovala - a požádat o pomoc ji. Předpokládám, že vlasy byly barvené ještě před melírem - občas si barvy nesednou a zblázní se...
Samozřejmě by byla možnost to zkusit např. přebarvit něčím tmavým, aby to ten "melír" zakrylo, ale nikdo vám nezaručí, že ty proužky třeba nezezelenají a zbytek vlasů třeba nezčervená :o) Když už jsou takhle rozblázněný, nechala bych to na odborníkovi. Anebo se s tím zkrátka smířit (třeba mně osobně přijdou fialovomodrý proužky moc hezký, ale chápu, že ne každý je chce :o)

Zlatý

Kdysi jsem si své blond vlasy prosvětlovala šamponem od Pallete,který měl být bílý až stříbrný.Abych dosáhla bílé barvy,musela jsem si ho jen nanést a ihned smýt(ikdyž v návodě psali pár minut)jinak jsem byla fialovomodrá.Naštěstí to byl jen šampon,takže po pár umytí jsem byla opět blond.Pokud máte barvu a ne šampon,bude to trvat delší dobu,ale myslím,že ho vymyjete.Nikdy jsem nedosáhla té barvy,která byla na obrázku.Mám svou super kadeřnici,která mi nanáší bílý melír a barva mi stále drží.Zeptejte se své kadeřnice,ale dle mé zkušenosti barvu vymyjete:-)

Bronzový

Drap: Ty si asi dneska snídal vtipnou kaši co? Opravdu rada nad zlato....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.