WeeBear

Poradíte prosím ohledně „nabíječky“ na digitální foťák?

Dobré ráno 🙂,
chtěla jsem se jen zeptat, u novějších foťáků, kolikrát i u mobilů je nabíječka dělaná tak, že se do USB kabel zapojí do zdířky v další „součástce“, která jej propojí se sítí a udělá se z něj tímto nabíječka. Jak se té „součástce“ říká? Nedávno jsem ji u svého foťáku ztratila, tak si ji potřebuji dokoupit a ráda bych předem věděla, co mám požadovat a okolo kolika se to bude pohybovat.

Díky moc za odpovědi.

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud je to řešené jako USB, stačí na to každá USB nabíječka. Koupíš od 100 Kč do cca 250 Kč. Ty nabíjíš baterii ve foťáku ? Par takových sice existuje ( Samsung) ale většinou se nabíjí baterie ( AKU) mimo foťák. takže potřebuješ nabíječku podle tybu baterie !!!!