Linkapbon

Poradíte prosím dobrou aplikaci?

Mám koupený tablet s androidem a potřebovala bych poradit tu nejlepší aplikaci ke čtení dokumentu a pdf. Musí být ale zdarma. Mám už office suite 6 a když si vyjedu z dokunemtů nemůžu poté pokračovat tam, kde jsem skončila. Nebo aspoň poradit jak bych mohla dokument otevřít tam kde jsem zkončila. Děkuji

Odpovědi
balca

adobe reader na pdf,office suite by ti měl stačit na ostatní,ale napiš do google play office a podle hodnocení a komentů si vyber